Gunta Bite- biedrības goda biedre.

2013. gada aprīlī Gunta tika uzaicināta rīkot biedrības atklāšanas pasākumu Juglā Strazdumuižas klubā. Savukārt oktobrī noorganizēt Latvijā pirmās Starptautiskās suņu- pavadoņu sacensības. Kopš tā laika viņa ir palikusi kopā ar biedrību un palīdz tai gan ar dažādiem pasākumiem, gan reklāmas materiāliem, gan arī ar informācijas ievietošanu sociālajos tīklos: facebook.com un draugiem.lv, kur ir izveidojusi biedrības profilu. Iesaistās arī brīvprātīgo palīgu meklējumos, sabiedrības informēšanā un dažādu biedrības projektu, pasākumu realizēšanā.Gunta Bite

Gunta jau kopš 1996. gada strādā redzes invalīdu struktūrā, ieguldot savu enerģiju un pieredzi Braila (neredzīgo) raksta grāmatu izdošanā. Viņa ir Braila raksta un datorprogrammas WinBraille speciāliste. Lielā pieredze darbā ar redzes invalīdiem dod iespēju būt noderīgai ne tikai biedrībai, bet arī tās mērķauditorijai. Gunta beigusi Rīgas Starptautisko Ekonomikas un biznesa administrācijas augstskolu un ieguvusi Uzņēmējdarbības vadītāja specialitāti. 12 gadus viņa vadīja savu Braila raksta grāmatu uzņēmumu SIA “Braila Zīmes”, kas Latvijā pirmo reizi ieviesa tradīciju Braila rakstā izdot ne tikai grāmatas, bet arī informatīvos materiālus: brošūras, bukletus. Vēlāk, kad sāka strādāt Latvijas Neredzīgo bibliotēkā par Braila raksta nodaļas vadītāju, papildus Gunta sāka pievērsties dažādu kultūras projektu (koncertu, pasākumu, konkursu, semināru) realizēšanai.

Ar servisa suņiem Gunta iepazinās biedrības atklāšanas dienā. Viņa uzskata, ka šie suņi cilvēku ar invaliditāti dzīvē sniedz daudz vairāk nekā pats cilvēks spēj apzināties. Tāpēc savu entuziasmu, enerģiju un sirds siltumu viņa ziedo gan biedrības darbam, gan cilvēkiem, kuri tajā strādā, gan arī pašiem četrkājainajiem palīgiem.

Kontakti:
Mob.t.: 29137112
e-pasts: guntabite@inbox.lv