Vēršam uzmanību, ka ziedojumi, kas tagad tiek iemaksāti norādītajā kontā “Acis iet skolā” mājaslapā, vairs neienāk Servisa suņu biedrības TEODORS kontā un mēs par tiem nenesam atbildību!

Kampaņa “Acis iet skolā” ir noslēgusies ar šā gada 31.augustu!!!

Joko 2019.gada aprīlī

Joko tagad tiek pārbaudīts, gan veselības ziņā, gan rakstura ziņā. Nešaubāmies, ka viņš visas pārbaudēs izturēs ar labiem rezultātiem un visai drīz sāks nopietni mācīties. Novēlam viņam labas veiksmes! Īpaši liels paldies visiem atbalstītājiem un ziedotājiem! TEODORA biedrības kontā līdz 31.augustam par kampaņu “Acis iet skolā” ienāca ziedojumi kopā EUR 3 667,08. No NESTE saņēmām kartiņas brīvai degvielas tērēšanai līdz EUR 1 000 un no uzņēmuma “Apdrošināšana un finansu brokers” suņu barību par EUR 250. Biedrības izdevumi par Joko ir bijuši EUR 1 307.57, tas ir par kucēna iegādi EUR 900 (Joko tagad ir biedrības īpašums), pa TET ziedojumu telefonu gandrīz EUR 90 un par vetārstu izdevumiem.

JOKO fondā ir EUR 2 359.51, kas tiks tērēti Joko vajadzībām! Esošās ziedojumu kastītes OC Vision veikalos un tūrisma aģentūras Kolumbs filiālēs gaida ziedotājus līdz šī gada decembrim. Saziedotā nauda tiks ieskaitīta Joko fondā!

Jaunie pasākumi, kas tiek sludināti “Acis iet skolā” vārda nav saistīti ar mūsu biedrību!

Liels paldies kampaņas rīkotājai Lienei Šternbergai, kura ir aizgājusi no biedrības jaunu izaicinājumu meklējumos!

Comments closed.