Arī Joko gatavojas skolai! Kampaņa “Acis iet skolā”

Suņu gājiensServisa suņu biedrība Teodors paziņo, ka šīs vasaras lielā kampaņa “Acis iet skolā” tuvojas noslēgumam. Savukārt akcijas NESTE un OC Vision vēl turpinās.
Pateicamies visiem atbalstītājiem un tuvākā laikā sniegsim pārskatu par visiem ziedojumiem.
Vēršam uzmanību, ka ziedojumi, kas akcijas beigās tiek iemaksāti norādītajā kontā “Acis iet skolā” mājaslapā, vairs neienāk Servisa suņu biedrības TEODORS kontā un mēs par tiem nenesam atbildību!
Servisa suņu biedrība TEODORS turpina savu darbību ar servisa suņiem, viņu saimniekiem un sabiedrības informēšanu. Lūdzam neaizmirst akciju www.ziedot.lv/suns-vairak-ka-draugs-3332, kas domāta suņu barības iegādei (diemžēl augustā ziedojumi bija nepietiekoši, lai servisa biedrības suņus nodrošinātu ar nepieciešamo pārtiku).

Šobrīd ir veiksmīgi noslēgusies mūsu treniņu nometne Līgatnē ar 11 servisa suņiem, to saimniekiem, asistentiem un treneriem. Paldies “Latvijas valsts mežiem” par stipendiju. Šāda veida nometne ir ļoti svarīga suņu prasmju atjaunošanai, nostiprināšanai un kopīgas draudzības veidošanai. Arī rudenī paredzētas vairākas akcijas. Darbs turpinās pilnā sparā!
Lai iegūtu vairāk informācijas – sekojiet mums Facebook un mājas lapā.

Mūsu mazais Dambo vēl bauda bērnību

Mūsu mazais Dambo vēl bauda bērnību

Comments closed.