aleksejs-maratonsŠī gada 17. maijā “Lattelecom Rīgas maratonā 2015” no mūsu biedrības piedalīsies 5 skrējēji, tā atbalstot biedrību ar ziedojumiem par katru noskrieto kilometru!

Viens no viņiem būs neredzīgais ALEKSEJS KORSAKS no Daugavpils ar savu suni-pavadoni TIKKU. Tā būs 1. reize, kad Rīgas maratonā piedalīsies neredzīgs cilvēks ar suni-pavadoni. Aleksejs ar Tikku aicina:
“17. maijā, “Lattelecom Rīgas maratonā 2015”, esmu pieteicies noskriet 5 km. Ar savu skrējienu vēlos atbalstīt Servisa suņu kustību Latvijā. Ļoti priecātos, ja arī jūs mani atbalstītu ar EUR 1 (vai vairāk) par katru manis uzveikto kilometru, veicot iemaksu Servisa suņu biedrības TEODORS ziedojumu kontā.

Tā kā maratonā skriešu ar vienu no TEODORS apmācītiem suņiem-pavadoņiem Tikku, kas tagad ir mana dzīves kompanjone, tad zinu cik biedrībai ir svarīgs atbalsts, lai viņi varētu turpināt savu profesionālo un mums- redzes invalīdiem- tik nepieciešamo darbu.”

Pievienojamies Alekseja aicinājumam atbalstīt mūsu biedrības, kā arī citus maratona sportistus ar ziedojumu EUR 1 (vai vairāk) par katru noskrieto kilometru.
Ziedojumi tiks izmantoti biedrības mērķu īstenošanai. Servisa suņu biedrība TEODORS vasarā sāks trenēt/apmācīt jaunus suņus-pavadoņus, lai tos nodotu neredzīgiem Latvijā.

Comments closed.