Reičela

Jauns audžuģimenes BLOGS par kucēnu Reičelu!
Šogad (2016) pirms Lieldienām, 2 mazi kucēni- topošie suņi-pavadoņi- atrada savas audžuģimenes Latvijā. Paldies viņiem! Starp audžuģimenēm ir arī Alisa, kura ir sākusi rakstīt blogu par jauniem piedzīvojumiem ar kucēnu Reičelu: pavadonisaug.blogspot.com!

Tajā viņa raksta: “Mēs- Alisa un Mihails- pieteicāmies par audžuģimeni sunim-pavadonim. Mūsu uzdevums būs izaudzināt labradora kucēnu no 3 mēnešu vecuma līdz apmēram 1,3 gadiem, lai pēc tam to varētu papildus apmācīt par suni-pavadoni neredzīgajam cilvēkam. Lai popularizētu šo kustību un dalītos pieredzē- izveidojām šo blogu!” (pievienotā foto no Reičelas)


Labradors Neira

Foto: Ilze Žunde

2015.gada vasarā kucēns Neira atrada audžuģimeni Pierīgas mājā. Šī gada aprīļī (2016) Neira izgāja visus vajadzīgos testus ar labiem rezultātiem un nu ir iesākusi suņu-pavadoņu apmācības. Mēs viņai novēlam labas sekmes!


2013.gada aprīlī Anitas Zvirgzdes ģimene kļuva par audžuģimeni labradora kucēnam Olle. Savus piedzīvojumus viņa apraksta blogā http://audzugimene.blogspot.com

2014.gadā Servisa suņu biedrība “Teodors” aicināja sabiedrību palīdzēt atrast sešiem labradora šķirnes kucēniem audžuģimenes, lai sasniedzot viena gada vecumu viņi varētu doties uz suņu-pavadoņu skolu un kļūt par labu dzīves kompanjonu un palīgu kādam cilvēkam ar redzes traucējumiem.

Esam pateicīgi audžuģimenēm, kas atsaucās un kuru mājās šobrīd draiskojas topošie suņi-pavadoņi. Paldies arī visiem, kas iesaistījās ģimeņu meklējumos vai informācijas pārsūtīšanā.

Lai palīdzētu audžuģimenēm kucēnu socializācijas procesā, esam nolēmuši pastāstīt par šo kucēnu ikdienas dzīvi, par dažādām aktivitātēm, par pārvietošanos sabiedriskajā transportā, dažādu iestāžu apmeklējumiem, kā arī būšanu sabiedriskās ēdināšanas vietās. Mēs uzskatām, ka ZINOŠA SABIEDRĪBA IR ATBALSTOŠA SABIEDRĪBA. Runāsim arī par dažādām problēmām, ar kurām ģimenēm nāksies saskarties, kā arī pieminēsim īpaši atbalstošu attieksmi un sapratni.

Informēšanas kampaņu sāksim ar nelieliem stāstiem par katru audžuģimeni un viņu mīluli:

riga-1