ArgoPēdējais no astoņiem kucēniem ir suņu puika ARGO. Viņam ir paveicies, jo viņam ir veselas divas audžumammas Rilla un Päivi. Tagad viņš dzīvo Somijā netālu no pilsētas Turku. Päivi stāsta:
“Argo ir ļoti attapīgs un paklausīgs kucēns. Iet uz savu vietu bez teikšanas, kā arī māk palikt vietā. Ātri mācās. Pateicoties viņa paklausīgajam un paļāvīgajam raksturam, ar viņu ir ļoti viegli apieties, piemēram, nogriezt nagus. Kā jau brašam suņu puikam pieklājas, viņš ne no kā nebaidās, ir drošsirdīgs. Jaunas vietas iepazīst lēnām, bet pamatīgi. No cilvēkiem nebaidās, kaut gan tumsā dažreiz ierauga “briesmoņus”. Argo vienmēr ir gatavs lieliem notikumiem.”
Kopā ar Rillu Argo jau ir pabeidzis kucēnu skolu kā Labākais audzēknis. Šajā īsajā kopdzīves laikā ir devies jau savā pirmajā garajā ceļojumā ar vilcienu un metro. Ir apmeklējis dažādas iestādes, kur parādīja sevi no labākās puses.
Gan Rilla, gan Päivi ir pieredze audžuģimeņuArgodarbībā. Rillas ģimenē vēl ir 2 labradormeitenes, viena no kurām ir mamma ļoti daudziem Somijas suņiem-pavadoņiem, savukārt Päivi ģimenē iepriekš jau ir bijuši divi audžukucēni.

2018.gada martā: Abas Argo audžumātes ļoti apzinīgi strādāja ar Argo viņu sociālizējot , braucot gan ar vilcienu, vedot uz tirgu, iestādēm, uz veco ļaužu mītni. Kur pašas gāja, tur suni ņēma līdzi. Tamdēļ arī Argo ir kļuvis par priekšzīmīgu suni-pavadoni un dzīvo, strādā Somijā.