Dalībnieku kopbilde

Dalībnieku kopbilde

Šī gada augusta sākumā (05.08.-07.08.), kādā saulainā nedēļas nogalē norisinājās jauno suņu-pavadoņu eksaminācija.

Jaunais suns-pavadonis Romeo ar Mārtiņu un treneri Zaigu

Jaunais suns-pavadonis Romeo ar Mārtiņu un treneri Zaigu

Šajā pasākumā piedalījās Servisa suņu biedrības TEODORS, Latvijas Neredzīgo biedrības un Somijas Neredzīgo biedrības pārstāvji kopā ar saviem četrkājainajiem audzēkņiem.

Šo eksāmenu, kā jau katru gadu, tiesāt tika uzaicināti profesionāli tiesneši gan no Somijas, gan no Latvijas. No Somijas tika uzaicināts Alan Aula, no Latvijas – Egils Vinogradovs un Zaiga Kļaviņa.

Pasākums varēja notikt pateicoties Opaskoiran Joulu finansiālajam atbalstam un personīgi Juham Herttuainenam, kurš jau ir ilggadējs šā pasākuma atbalstītājs.

Pasākuma dalībnieki kopā ar atbalstītājiem un viesiem tika izmitināti skaistā viesu namā pie gleznainās Gaujas, bet eksāmens norisinājās Carnikavas centrā.

Visi jaunie suņi-pavadoņi kopā ar saviem saimniekiem veiksmīgi nokārtoja eksāmenu. Biedrība apsveic mūsu jauno suni-pavadoni Hugo ar saimnieku Denisu, Labklājības ministrijas finansētos suņus-pavadoņus Daru, Sebastianu, Dumbo un Romeo.

Paldies par dalību, uzņēmību un jēgpilno darbu visiem dalībniekiem, kuri guva nenovērtējamu pieredzi un nostiprināja pārliecību par darbošanos savās turpmākajās ikdienas gaitās.

Romeo ar Mārtiņu liek eksamānu

Romeo ar Mārtiņu liek eksāmenu

Comments closed.