Servisa suņu biedrība TEODORS ir spiesta vērsties pie jums pēc palīdzības uzrunāt sabiedrību, kāda īpaša suņa-pavadoņa glābšanā.

Servisa suņu biedrība ir nosaukta sava pirmā suņa-pavadoņa Teodora vārdā. Kopš tā laika viņš ir kļuvis par biedrības “seju” un atpazīstamības simbolu. Kopā ar savu draugu un saimnieku Alekseju Volkovu Teodors piedalās dažādos informatīvos un izglītojošos pasākumos, t.sk., veiksmīgi ir piedalījies LNT konkursā “Zelta ķepa”. Teodors vienmēr ir kopā ar Alekseju gan ikdienas gaitās, gan darbā, kad Aleksejs palīdz citiem redzes invalīdiem rehabilitācijas procesos, t.sk., iemācīties orientēties vidē ar Balto spieķi.

teo

Diemžēl Teodoram nesen tika konstatēts audzējs un šobrīd viņš cīnās par savu dzīvību. Biedrība ir atradusi veterinārārstu, kurš ir gatavs veikt operāciju, lai izņemtu 17 cm lielo audzēju, tomēr ārsts nevar dot nekādas garantijas. Arī pēcoperācijas procedūras būs jāveic ilgstoši un tas viss prasa lielus finansiālus ieguldījumus, kuri biedrībai nav. Neskatoties uz to, biedrība dara visu, kas ir viņu spēkos, tomēr ar to vien var nepietikt, tāpēc vēlamies vērsties pēc palīdzības pie sabiedrības, jo tikai ar kopīgiem spēkiem Teodoram būs lielākas izredzes cīņā ar audzēju.

Ziedojumu konts:
Servisa suņu biedrība
Reģ.nr. 40008208343
Swedbanka, HABALV22
Konts: LV04HABA0551036537614 (multivalūtu konts)
Mērķis: Teodora ārstēšanai

Sīkāka informācija par Teodora veselību pa tālr.: 29462975 (Zaiga Kļaviņa)

Gunta Bite
Servisa suņu biedrība TEODORS
goda biedre

mob.t.: 29137112
guntabite@inbox.lv
www.teodors.lv

Comments closed.