Teodors13.augustā mūsu biedrība lūdza sabiedrības palīdzību sakarā ar mūsu galvenā suņa-pavadoņa Teodora saslimšanu. Teodoram tika konstatēts audzējs un viņš cīnījās par savu dzīvību. Sabiedrības atsaucība bija/ ir liela, ziedojumi ārstēšanai ir ienākuši ap 4 000 EUR. Teodors mums ir īpašs suns, tamdēļ darām visu, kas ir iespējams. 17.augustā Teodoru beidzot operēja. Operācija tehniski ir izdevusies un mūsu Teodors to ir pārdzīvojis. Tagad Teodors veseļojas pagaidu mājās, kur ir arī kopā ar savu saimnieku Alekseju. Šobrīd Teodors jūtas atbilstoši apstākļiem, mazliet pastaigājas, bet lielāko dienas daļu guļ ielicis galvu Alekseja klēpī. Viņi abi ir laimīgi par iespēju būt kopā. Paldies par atbalstu un turam īkšķus par mūsu Teodoru!

Par operācijas gaitu un noslēdzošajiem izmeklēšanas rezultātiem varēsim jūs informēt tikai pēc dažām dienām, kad būs atsūtīti un izvērtēti laboratorijas izmeklēšanas rezultāti. Tāpat arī par visām izmaksām saistībā ar operāciju.

Par jūsu saziedoto naudu tiks apmaksāti visi Teodoram nepieciešamie medikamenti un procedūras. Neiztērētie līdzekļi tiks novirzīti citu suņu-pavadoņu ārstniecības izmaksām.

Pašlaik biedrības aprūpē ir 10 esošie un topošie suņi-pavadoņi. Tā kā redzes invalīdi paši nevar apmaksāt suņu veterināros pakalpojumus, tad biedrība to veic viņu vietā.

Ja tomēr kāds no ziedotājiem nevēlas, ka viņa ziedojums tiek novirzīts citu suņu ārstēšanai, tad viņam ir jāaizsūta pieprasījums uz e-pastu: velga.zegnere@gmx.de un biedrība atskaitīs ziedoto summu cilvēkam atpakaļ.
Pateicamies visiem, kuri ziedoja, atbalstīja, turēja īkšķi un lūdzās. “Teodors” tulkojumā nozīmē “dieva dots” un tāds viņš arī ir mūsu sirdīs.

2016.gada 23.augustā

Teodors

Comments closed.