Iepazīsties – Edijs!
Dzimis: 2021.gada 26.martā
Šķirne: zeltainais retrīvers
Krāsa: zeltaina

Andris un Edijs2021.gada rudenī uzņēmums CABOT CORPORATION, caur fondu CABOT FOUNDATION, mums piešķīra grantu 1 servisa suņa apmācīšanai. Atradās jauns zelta retrīvera suņa puika – Edijs, kurš iesāka servisa suņu skolas gaitas. Kopš 2023.gada sākuma Edijs sāka suņu-pavadoņa darbu kopā ar vājredzīgo Andri Ošānu. Andrim šis ir 2.suns-pavadonis, jo nesen bija jāšķirās no iemīļotās Fejas. Andris stāsta:
Es zinu, ka neviens vien jau ir pamanījis, to ka Latvijā ir darbu uzsācis vēl viens palīgs. Jā, ir pagājuši jau 5 mēneši, kā čakli un atbildīgi darbu ir uzsācis jauns suns pavadonis. Edijs ir 2 gadu vecs zelta retrīvers, kurš ir kļuvis par manu labāko draugu un palīgu. Ļoti īsā laikā mēs esam ieguvuši viens otra uzticību un tāpēc aktīvi pārvietojamies. Strauji progresējot mēs esam apguvuši ļoti daudz maršrutus un pārvietojamies pa Latviju. Mūs var sastapt Carnikavā, Cēsīs un pat Rīgas ielās. Es vēlos uzsvērt, ka mūsu ceļi bieži ved pa Rīgas centru, kurš remontdarbu dēļ ir ļoti nepieejams. Tas tikai pierāda to, ka esam labi sadarbojušies un varam pārvarēt pat šķēršļu distanci izrakātajā Rīgas centrā.
Es ļoti priecājos, ka vasaras sākumā es esmu bruņojies ar tik labu palīgu, jo vasara ir notikumu un aktivitāšu labākais laiks.
Mēs abi jums novēlam piedzīvojumiem un aktivitātēm bagātu vasaru!

2023.gada vasarā

Edijs