Pirms gada mūsu Servisa suņu biedrības TEODORS priekšsēdētājs Aleksejs Volkovs zaudēja savu labāko draugu, suni-pavadoni Teodoru. Vēlamies viņam uz Ziemsvētkiem sagatavot un nodot jaunu suni-pavadoni! Lūdzu palīdzi šo svētku dāvanu īstenot!

Pirms gada mēs saņēmām skumju ziņu, mūsu pirmais suns-pavadonis, kura vārdā tika nosaukta biedrība, pēkšņi smagi saslima, ārsti darīja ko varēja. Līdz pēdējam ikviens cerējām, ka Teodoram izdosies uzveikt slimību, tomēr šoreiz tā nenotika. Vissmagāk klājās Teodora saimniekam Aleksejam, starp suni-pavadoni un Alekseju bija izveidojusies neticama saikne. Dažbrīd pat pietika ar kustību vai pat tikai domu, lai viens otru saprastu, tik ļoti viņi dzīvoja viens otram. Aleksejs atteicās no iespējas saņemt jaunu suni, pārlieku dziļas pēdas bija atstājis Teodors.

Pavisam nesen trenere Zaiga devās tālākā braucienā un lūdza Alekseju dažas dienas pieskatīt topošo suni-pavadoni – Serenu. Starp abiem izveidojās neticama saskaņa, šoreiz suns izvēlējās saimnieku. Serena tik ļoti centās izdabāt Aleksejam, bija ļoti uzmanīga un paklausīga. Ja naktīs guļot Aleksejs nemierīgi pagrozījās, Serena tūdaļ traucās pie viņa. Pārliecinājusies, ka viss kārtībā, nolaizīja Alekseja seju un devās atpakaļ uz savu guļvietu.

Aleksejs un Serena 2017.gada oktobrī

Aleksejs un Serena 2017.gada oktobrī

Pat Aleksejs nespēja pretoties tik lielai mīlestībai! Līdz ko Serena būs beigusi mācības, Aleksejs viņu ņems pie sevis.

Ja arī tu vēlies palīdzēt Serenai pabeigt suņa-pavadoņa apmācības un ātrāk nokļūt pie Alekseja, gaidīsim Tavu ziedojumu mūsu biedrības Ziedojumu kontā:

Servisa suņu biedrība
Reģ.nr. 40008208343
Swedbanka, HABALV22
Konts: LV04HABA0551036537614
Mērķis: Serena
vai šeit mājaslapā caur PayPal.

Ar ziedojumu atskaitēm un ar biedrības darbību vari iepazīties mūsu mājaslapā- sadaļā “Ziedojumi”. Šobrīd biedrība ir sagatavojusi Latvijas neredzīgajiem vai vājredzīgajiem cilvēkiem septiņus suņus-pavadoņus un jaunai sievietei ar kustības traucējumiem vienu suni-asistentu, pirmais Latvijā. Suņi ir oficiāli reģistrēti Lauksaimniecības datu centrā kā servisa suņi. Visā Latvijā ir reģistrēti 10 suņi-pavadoņi.

Velga Zēgnere
(valdes locekle, mob. 26024134)

Rīgā, 2017.gada novembrī
(raksts publicēts arī Delfi.lv)

Aleksejs un Serena

Nav komentāru

  1. Pingback: Servisa suņu biedrība TEODORS