Uzdāvini Zuzei Ziemassvētkos dāvanu, ziedo!
Lai Zuze varētu kļūt par pilnvērtīgu suni-pavadoni!
1.sērija

Kāpēc Zuze būs labs suns-pavadonis?

Biedrībā TEODORS jau kādu laiku ir jauna studente melna labradora šķirnes meitene vārdā Zuze. Lai Zuze noliktu suņa-pavadoņa eksāmenu, viņai vēl ir jātrenējas, bet mācībām nepieciešami finansiālie līdzekļi, tāpēc aicinām Jūs Ziemassvētku laikā ziedot Zuzei, lai viņa ar savu jauno saimnieci Lolitu varētu uzsākt savas patstāvīgās dzīves un darba gaitas. Mēs, Servisa suņu biedrībā TEODORS, esam pārliecināti, ka Zuze būs labs suns pavadonis. Kāpēc? Tālāko nedēļu laikā mēs Jūs iepazīstināsim ar Zuzi un viņas raksturu, lai Jūs redzētu kādam ir jābūt topošajam sunim-pavadonim.

Pirmais stāsts – Zuzes raksturs un brīvība.
Pirmajā reizē stāsts ir par Zuzes nervu noturību. Statistiski apmēram tikai viens no 5 suņiem var kļūt par suni pavadoni. Gan kucēna vecumā, gan sasniedzot gada vecumu viņiem vajag iziet testus, kuros noskaidro vai suns nav pārāk dominējošs, pārāk bailīgs, lai nav agresīvs un lai ir pacietīgs. Visas šīs īpašības, testējot Zuzi, viņā tika ieraudzītas, tāpēc tika nolemts, ka Zuzei jādod ceļš uz tālāko apmācību.
Sunim-pavadonim ir jājūtas kā zivij ūdenī pilsētas atmosfērā, tas nozīmē, ka viņa nevar baidīties no skaļiem trokšņiem un pēkšņi saimnieku aizraut kur tobrīd rāda acis, viņai ir jābūt drošai un mierīgai, taču, kad viņa nav darbā, viņai ir dota vaļa izlikt visu savu enerģiju brīvajās pastaigās, kuras Zuze parasti izmanto par visiem 100 procentiem.
Video stāstā var redzēt, ka topošie suņi-pavadoņi ir vieni no laimīgākajiem suņiem, jo viņi ne tikai pavada visu dienu kopā ar savu barvedi, bet tiek lutināti ar daudz un dažādām brīvajām pastaigām, kas sunim ir viena no vislielākajām balvām, kādu viņš var saņemt.
Lai Zuze varētu turpināt suņu-pavadoņu apmācības, Servisa suņu biedrība TEODORS vāc ziedojumus. Tā ir iespēja uzdāvināt Zuzei Ziemassvētkos dāvanu – apmaksātas mācības suņu-pavadoņu skolā, lai viņa varētu kļūt par pilntiesīgu un likumīgu suni-pavadoni.

Ziedojumu konts:
Servisa suņu biedrība
Reģ.nr. 40008208343
Konts: LV04HABA0551036537614
Mērķis: Zuze

Jau iepriekš pateicamies par DĀVANU ZUZEI!

Comments closed.