10. decembris 2018 · Comments Off on Uzdāvini Zuzei Ziemassvētku dāvanu! 2.sērija · Categories: Uncategorized
Uzdāvini Zuzei Ziemassvētkos dāvanu, ziedo!
2.sērija

Ja pirmajā reizē runājām par Zuzes raksturu, tad otrajā stāstā iepazīstināsim Jūs ar Zuzes vaļaspriekiem.

Četru nedēļu garumā ar videostāstu palīdzību Zuze atklāj savas “parastā” suņa īpašības, lai skatītāji redzētu, ka suns, kurš mācās par suni-pavadoni, ne tikai strādā un trenējas neskaitāmas stundas, bet arī būs daļa no ģimenes. Šajos stāstos mūsu Servisa suņu biedrība TEODORS uzsver to, ka suns-pavadonis nav tikai darba rīks.

Tā kā biedrības darbība un suņu trenēšana ir pilnībā atkarīga no cilvēku ziedojumiem, biedrība TEODORS informatīvā tai pašā laikā atraktīvā veidā grib uzrunāt potenciālos atbalstītājus, lai Zuze varētu pabeigt savu apmācību suņu pavadoņu skolā un izmainīt jaunās saimnieces Lolitas dzīvi. Suns -pavadonis veicina cilvēku ar invaliditāti iekļaušanos sabiedrībā, palielinot brīvību, neatkarību, mobilitāti. Suns-pavadonis neietekmē tikai šo vienu cilvēku, bet visus, kas viņam ir apkārt!

Lai Zuze varētu turpināt suņu-pavadoņu apmācības, Servisa suņu biedrība TEODORS vāc ziedojumus. Tā ir iespēja uzdāvināt Zuzei Ziemassvētkos dāvanu — apmaksātas mācības suņu-pavadoņu skolā, lai viņa varētu kļūt par pilntiesīgu un likumisku suni-pavadoni.

Ziedojumu konts:
Servisa suņu biedrība
Reģ.nr. 40008208343
Konts: LV04HABA0551036537614
Mērķis: Zuze

Jau iepriekš pateicamies par DĀVANU ZUZEI!

Comments closed.